VİLLE VALO TÜRKİYE
Adı : Ville Hermanni Valo[solist]
Doğum Tarihi : 22 Kasım 1976
Doğum Yeri : Helsinki (Finlande)
Lakabı : Viltsu, Vilpertti , rokohammas,zebraman,lvad
Uğurlu sayısı : 0
Favori Şehri : Necropolis
Favori İçki : Bira ,Jacky-coke
Sevdikleri : 80'ler Mige'nin fotografları, blues' un kökeni, doğu avrupa folkloru
Sevmedikleri : The beatles, kırmızı et
Hobileri : kaset koleksiyonu,biyografi okuma, bilgisayarla grafik tasarım
İdolleri : Gene Simmons,Edgar Allan Poe,Raulli Somejorki,Clint Eastwood
Favori kitabı: Charles Baudelaire'ın "evil's flowers" kitabi ve "the oxford book of death"
Favori şarkı : Topi Rautavaara- Sininen Uni
Yan projeleri : Daniel Lioneye and the Rollers ( bateri çalıyor )

Nefes almadan çığlık atamazsın...
Üye olmadan sitenin nasıl olduğunu anlayamazsın.VİLLE VALO TÜRKİYE'ye hoşgeldiniz sevgili dostlarım...

VİLLE VALO TÜRKİYE
Adı : Ville Hermanni Valo[solist]
Doğum Tarihi : 22 Kasım 1976
Doğum Yeri : Helsinki (Finlande)
Lakabı : Viltsu, Vilpertti , rokohammas,zebraman,lvad
Uğurlu sayısı : 0
Favori Şehri : Necropolis
Favori İçki : Bira ,Jacky-coke
Sevdikleri : 80'ler Mige'nin fotografları, blues' un kökeni, doğu avrupa folkloru
Sevmedikleri : The beatles, kırmızı et
Hobileri : kaset koleksiyonu,biyografi okuma, bilgisayarla grafik tasarım
İdolleri : Gene Simmons,Edgar Allan Poe,Raulli Somejorki,Clint Eastwood
Favori kitabı: Charles Baudelaire'ın "evil's flowers" kitabi ve "the oxford book of death"
Favori şarkı : Topi Rautavaara- Sininen Uni
Yan projeleri : Daniel Lioneye and the Rollers ( bateri çalıyor )

Nefes almadan çığlık atamazsın...
Üye olmadan sitenin nasıl olduğunu anlayamazsın.VİLLE VALO TÜRKİYE'ye hoşgeldiniz sevgili dostlarım...

VİLLE VALO TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VİLLE VALO TÜRKİYE

AnasayfaAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

HIM hakkında herşey... :D

2 posters
YazarMesaj
Marion Tussaund

Marion Tussaund

Kadın Kayıt tarihi : 20/12/09
İş/Hobiler : Resim ve Müzik
Lakap : Vampirella

HIM hakkında herşey... :D Empty
MesajKonu: HIM hakkında herşey... :D   HIM hakkında herşey... :D Icon_minitimePtsi Ara. 21, 2009 5:51 pm

Ville, bi yerde okuduğuma göre Love Metal dövmenin atrafından yılanlar geçirmeyi düşünüyormuşsun.Bunu yapacak mısın ve öbür elemanlar da Heartagram dövmesi yaptıracaklar mı?

VILLE:Evet bunu düşünüyorum ama bunu önceden yaptıran bi sürü insanla tanıştım ve emin deilim.Tıp sembolü gibi olacak öyle yaptırırsam:)Ama ben çok tembelim ya çok zaman alır bu.

HAMMER:6 yaşında Bambi 'yi izleyen küçük bir kız gibi ağladın mı yoksa dövme yapılırken?

V:Çok acıttı ama ağlamadım.Kolunuzun altındaki hassas deriler dövme yapılırken felaket acıyo.
MIGE:Ben ağladım bebek gibi ama Linde elimi tutmak için yanımdaydı.
GAS:Ben kolumdaki bu Çin sembolüne sahibim.Davul anlamına geliyor.
BURTON:Ama esas anlamı sushi demek=)

Bir fanın dikkatinizi çekmek için yaptığı en korkunç şey neydi?

V:Bi kız süpürgeyle uçabileceğini iddia etti.Gerçekten korkunçtu.Bizi ikna etmeyi başardı ve izlemeye gittik.Tabiki beceremedi.Kimbilir,belki bi gün başarabilir.

H:Hey,21.yüzyıldayız.Neden bi elektrikli süpürgeyle uçmuyorlar?Niye süpürge ilk sırada?Neden kahrolası bi sandalye etrafında uçmuyorlar?

M:Çünkü bu bir gelenek.cadılar çok eski tarzları olan insanlar ve her zaman sihirle teknoloji arasında eski çağ zırvalıkları vardır.bir cadı elektrikli süpürge üzerinde ölü görünemez.

Neden bütün şarkılarınız aşk hakkında?

M:Evrensel konular şarkı söylemek için her zaman iyidir.Politika çok dar görüşlü mesela.
V:Oh,tanrım!Çünkü taptığım şarkıların çoğu aşk hakkında,Cat Stevens,elvis ve sisters of mercy ninkiler gibi.

H:Favori aşk şarkılarınız neler?

LINDE:elvis,"can't help falling in love"
V:cat stevens, "the first cut is the deepest"
B:John Lennon, "woman"
M:sisters of mercy, "temple of love"

H:gençken kızlara karşı utangaç mıydın?

V:çoğu arkadaşım ve kuzenlerim kız.Babam hiç evde olmazdı bu yüzden evde sürekli kadınlarla büyüdüm.çok iyi anlaşıyorduk.bence kadınlarla büyüyen bi erkek onları anlamakta biraz rahat olur.

H:ailen ortodoks olmaman konusunda ne düşünüyor?

V:haha,bi de burdan ele alalım:babam bi sex shopta dildo satıyor,annem bu işlerin dışında çocuklara kaykay parklarıyla uğraşıyor ve kardeşim arabalara müşteri olmak için California ya taşınıyor.yani ben ailemdeki normal insanlardan sayılırım:)
G:ben bakirliğimi çok uzun zaman önce bi aşk gemisinde kaybetmiştim.finlandiyadan isveçe 24 saat süren bi yolculuktu.

Bi kadın cover grubu gibi HER denmeniz güzel değil mi?Yoksa bana mı öyle geliyor?

M:adımızı HER sandılar.kayıt için Amerikadaydık ve HIM isminde başka bir grup olduğunu öğrendik.İsmimizi HER olarak değiştirdik.Sonunda adımızı geri aldık tabiki de.Grubumuz için erkeksi bi isim deildi ve bu iyi bi fikir oldu.

H:Bu müziğin maço tarafı için bi problem deilmiydi?

B:Metal maço değil.Aseksüel.Gas gibi.

H:NE?deri giysiler içinde,yarı çıplak adamların şeytanla ilgili haykırmaları mı?Kesinlikle maço.

M:daha çok gayce bişey.

H:çoğu metal ikonunun gay olduğunu düşünüyor musunuz?

M:Hmm,evet.Yola gelmeleri ve düşüncelerinden sıyrılmaları gerekli.

Adım oleg ve Rusyadanım.kızkardeşim maria ve ben sormak istiyoruz ki,kızlar üstünüze iç çamaşırı fırlatınca ne hissediyorsunuz?

M:hehe,ben emin değilim.

H:bunun seksi olması lazım değil mi?

M:öyle mi düşünüyorsun?

H:bana sorma.ben bi rock grubunda deilim.kimse üzerime iç çamaşırını fırlatmadı.tamam bi kere oldu ama seksilikten çok iğrençti.

B:bence bu şaka ya da onun gibi bişey.seksilikten çok aşağılık.
V:insanların sahneye bişeyler atmasını seviyorum ,bu ilgilerini göstermeleri için iyi bi yol ama biz profesyöneliz ve yavaş bi balladda konsantre olmak sahneye bira şişesi atıldığında mümkün değil.

H:sizce bütün harika kadınlar nerde?

V:bunu bi ara düşünmüştüm ve tam bi yer söyleyemem.Ben melez kızları severim.New York da yarı ingiliz yarı asyalı kızlar bulabilirsiniz.Marilyn Monroe gibi klasik tipler bana göre değil.

Ville,yılllar geçtikçe saçlarını albümlere ve turlara göre değiştirdi.Bu bi imaj için mi yoksa sadece sıkıldığından mı?

V:Sadece sıkıldığımdan.kel kalacağımı düşünüyorum çünkü yakın gibi görünüyor.14 yaşımdayken de korkularım vardı.keşke saçlarımı kestirmeseydim şimdiye dizlerimde olacaktı.

H:saçlarını koruma şeklin nasıl ki?

V:saçlarınızı en çok 3 haftada bir yıkayın.hiç bi kimyasal boku kullanmayın.bu konuda biraz hippyim galiba.Yıkamayı durdurduğunuzda ilk önce süper yağlı olacak sonra 1 haftaya kadar süper kuru olacaksabun ve şampuanlar çok sert(they fuck you up).helsinkideki bir berber söylemişti.şampuanlarda kullanılan silikon erkekleri kelleştiriyormuş.

Ville,Lauri nin sana benzediğini düşünüyor musun ve senin imajını taklit ettiini de?

V:her zaman o'nun benden çok Björk e benzediğini düşünmüşümdür.Ve siyah rengi marka olmak için göz önünde bulundurmadım.Johnny Cash bu konuda bişeyler söyleyebilirdi.

Ville,sana sahnede sigara içmemeni söyleyen fanların var mı?

V:Bu sahneye sigara atan insanlarla ters bi düşünce.Bi sigara boyunca biri sahneye bişey attı ve onu içtim.Tabiki tamamıyla kafa yaptı(I got totally fucked).şuan marlboro lights dan başka bişey içmiorum.

H:Konserin devamını bağdaş kurup oturup milletin size peynirli tost ve Mars Bars getirmesini isteyerek mi geçirdiniz?

V(gülmekten yarılarak):Tam deil fakat hep uygunsuz yerlerde gülüyorum!Avrupa birkaç yıl sonra özgürce sigara içabilecek ve bunu ele almanın iki yolu var.Bunun olmasına izin verebiliriz ya da engelleyip mücadele edebiliriz.Sigara içen herkes protesto etmeyi düşünüyordur.Sigara nüfusu kontrol etmek için mükemmel bişey.Bi sloganla harekete geçmeliyiz.

H:Dünyanın Geleceği İçin Sigara İçin!

V:çok haince.Bunu yapmalıyız.Tişörtler giyip dünyaya gösterebiliriz.
M:Sigara kişiliğin bi parçası oluyor.bu yüzden denemeye ve saklamaya gerek yok.biz insanları sigara için cesaretlendirmeye çalışmıyoruz.

Hiç bi erkekle ya da drag queen le uyudunuz mu?

V:turdayken çılgın partiler yaparsınız ve bi erkekle aynı yatakta uyanabilirsiniz,bu yuyabilirsiniz anlamına geliyor sex yaptıınız deil.Brett Anderson şöyle demişti:Ben hiç homoseksüel tecrübe yaşamamış biseksüel bi erkeğim fakat yapmayı düşünebilirim.Ama ben yapmiyacaım.Başkalarının kıllı testislerini yalamak benim eğlence anlayışım değil.
M:Hiç bi erkekle uyumadım ama belki drag queen le.Çok özel görünüyodu ama ilginç olduundan pek emin deilim.

Noel için bu sene Finlandiyaya geleceğim.Fin pertiler nasıl oluyor?(tercüman yorumu(IW)-->bu soruyu soran keriz heralde.HIM i bulmuşum fin partilerini soruyorum..hahaayt)

V:Çok az hindi etimiz oluyor.Rengeyiği daha lezzetli.

H:ben vejeteryanım.

M:sihirli mantarlar ye ozaman.sihirli mantarlar yeme fikri onları yedikten sonra şeyini koruman gerektiğini akla getiriyor.

Yine güzel bir röportaj Very Happy
İyi okumalar Very Happy
Zagzagel

Zagzagel

Kadın Kayıt tarihi : 19/12/09

HIM hakkında herşey... :D Empty
MesajKonu: Geri: HIM hakkında herşey... :D   HIM hakkında herşey... :D Icon_minitimePtsi Ara. 21, 2009 5:59 pm

Ellerne sağlık canım. Very Happy
http://villevalo.yetkinforum.com

HIM hakkında herşey... :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HIM ÜYELERİ HAKKINDA!
» Venus Doom hakkında :D
» Dijital Versilate Doom hakkında...
» Ville'nin yeni dövmeleri hakkında...
» Empyrium - Song Of Moors & Misty Fields Albümü Hakkında