VİLLE VALO TÜRKİYE
Adı : Ville Hermanni Valo[solist]
Doğum Tarihi : 22 Kasım 1976
Doğum Yeri : Helsinki (Finlande)
Lakabı : Viltsu, Vilpertti , rokohammas,zebraman,lvad
Uğurlu sayısı : 0
Favori Şehri : Necropolis
Favori İçki : Bira ,Jacky-coke
Sevdikleri : 80'ler Mige'nin fotografları, blues' un kökeni, doğu avrupa folkloru
Sevmedikleri : The beatles, kırmızı et
Hobileri : kaset koleksiyonu,biyografi okuma, bilgisayarla grafik tasarım
İdolleri : Gene Simmons,Edgar Allan Poe,Raulli Somejorki,Clint Eastwood
Favori kitabı: Charles Baudelaire'ın "evil's flowers" kitabi ve "the oxford book of death"
Favori şarkı : Topi Rautavaara- Sininen Uni
Yan projeleri : Daniel Lioneye and the Rollers ( bateri çalıyor )

Nefes almadan çığlık atamazsın...
Üye olmadan sitenin nasıl olduğunu anlayamazsın.VİLLE VALO TÜRKİYE'ye hoşgeldiniz sevgili dostlarım...

VİLLE VALO TÜRKİYE
Adı : Ville Hermanni Valo[solist]
Doğum Tarihi : 22 Kasım 1976
Doğum Yeri : Helsinki (Finlande)
Lakabı : Viltsu, Vilpertti , rokohammas,zebraman,lvad
Uğurlu sayısı : 0
Favori Şehri : Necropolis
Favori İçki : Bira ,Jacky-coke
Sevdikleri : 80'ler Mige'nin fotografları, blues' un kökeni, doğu avrupa folkloru
Sevmedikleri : The beatles, kırmızı et
Hobileri : kaset koleksiyonu,biyografi okuma, bilgisayarla grafik tasarım
İdolleri : Gene Simmons,Edgar Allan Poe,Raulli Somejorki,Clint Eastwood
Favori kitabı: Charles Baudelaire'ın "evil's flowers" kitabi ve "the oxford book of death"
Favori şarkı : Topi Rautavaara- Sininen Uni
Yan projeleri : Daniel Lioneye and the Rollers ( bateri çalıyor )

Nefes almadan çığlık atamazsın...
Üye olmadan sitenin nasıl olduğunu anlayamazsın.VİLLE VALO TÜRKİYE'ye hoşgeldiniz sevgili dostlarım...

VİLLE VALO TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VİLLE VALO TÜRKİYE

AnasayfaAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Ville Valo ''ayıklıkm berbat''

YazarMesaj
DRACULA

DRACULA

Erkek Kayıt tarihi : 21/12/09
İş/Hobiler : astsubay.
Lakap : kaptan

Ville Valo ''ayıklıkm berbat'' Empty
MesajKonu: Ville Valo ''ayıklıkm berbat''   Ville Valo ''ayıklıkm berbat'' Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 4:09 pm

Ville Valo ''ayıklıkm berbat'' HIM_videoshoot.large_copy

İSKANDİNAVYALI ŞARKICI: “AYIKLIK BERBAT!”

H.I.M in karizmatik frontmani ve love metal'in kurucusu, Ville Valo, birazdan bir yarışmada konser bileti kazanan 250 kişiye özel bir konser verecekleri Londra’da buluınan Borderline Club’ın kulisinde oturuyor, yere bakıyor, sıkıntıyla elindeki Red Bull kutusuyla oynuyor ve diyor ki; “Biliyor musunuz, ayık kalmanın şu ana kadar yaptığım en aptalca hatalardan biri olduğunu düşünüyorum…”

Villenin içki sevgisi sağlığını o kadar etkilemeye başladı ki sonunda kendi isteğiyle Malibu’daki Promises Rehabilitasyon Merkezi’ne bu yılın başlarında tedavi olmaya gitti. Ve orada sadece dört hafta kalıp iyileşti. Şüphesiz Ville şu anda son derece sağlıklı gözüküyor. Teni parlıyor,yeşil gözleri ışıldıyor ve artık ellerinde fark edilir titremeler yok.

Peki şimdi sorun ne? Ville Red Bull’undan bir yudum alıyor ve şöyle açıklıyor; “Sorun şu ki benim dünya hakkında daha farklı düşüncelerim vardı ama şimdi ayık olduğuma göre her şey değişti! Söyleyebilirim ki 15 senedir her şeyi ilk defa bu kadar net görebiliyorum ve gördüklerimden nefret ettim…"

Mesela? “Bugün HMV’de bir imza günümüz vardı ve normalde tamamen sarhoş olduğumdan hayranlarla tanışmak ve konuşmak benim için problem olmazdı. Ama bazılarının ne kadar korkunç olduğunu farketmemişim. Mesela,bir kız benimle tanıştığında gerçekten ağladı! Bu gerçekten tuhaf...Bi de bana kek yapan bi kız vardı! Ben neden kek isteyeyim ki?! Üstünde siyah krema olsa ilginç olabilirdi bellki… Ve bütün o sıradan kızlara sarılmak çok can sıkıcıydı. Bu tamamen benim özel alanımın ihlaldir adamım!”

Bu sözler Ville’nin samimiyetiyle ve kibarlığıyla da ünlü olduğu düşünülürse oldukça şaşırtıcı. Ville masaya heyecanla vuruyor ve oflayarak devam ediyor; "Ve neden kimse bana müziğimin tam bir pislik olduğunu söylemedi?" Ve sonunda patladı;"Metalcilerin neden bu müziğin şirin kızlar için olduğunu söylediğini anladım. O kadar ‘gay’ce ki bunu bir sonraki albümde düzelticem. Bir sonraki albüm şu ana kadar duyduğunuz en şeytanca şey olacak ve umuyorum ki bütün o kızların benim başımdan gitmesini ve beni yalnız bırakmalarını sağlayacak!" Başını geriya attı kesik kesik güldü,sırıtarak başını kaldırdı ve;"Belki daha büyük ve seksi bayanlarla kalırım". Peki ville hala grup üyelerini seviyor mu? "Ah evet,onlar benim ruh ikizlerim. Ama bundan sonra daha karanlık ve ağır şeyler çalmaya alışmaları lazım ve belki de bütün röportajları Mige’ye yaptırırım böylece yüzüm bütün o saçma dergilerin kapaklarında olmaz."

Bu ayıklıktan iyi bişey çıkmadı mı? "Kusmamak ve kan sıçmamak oldukça iyi ama bu kadar. Eğer işler iyiye gitmeye başlamazsa yine berbat bir halde olucam. Varlığım korkunç ve yani albümden nefret ettim ve hayranlarım psikopat tavşanlar..."

psikopat tavşanlar tabirini sevdim... Ville Valo ''ayıklıkm berbat'' HIM_videoshoot.large_copy

Ville Valo ''ayıklıkm berbat''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ville Valo bunalımda!
» Ville Valo- Kat Von
» NRJ Ville Valo
» Ville Valo / HIM - Interview
» Ville Valo 2010!!