VİLLE VALO TÜRKİYE
Adı : Ville Hermanni Valo[solist]
Doğum Tarihi : 22 Kasım 1976
Doğum Yeri : Helsinki (Finlande)
Lakabı : Viltsu, Vilpertti , rokohammas,zebraman,lvad
Uğurlu sayısı : 0
Favori Şehri : Necropolis
Favori İçki : Bira ,Jacky-coke
Sevdikleri : 80'ler Mige'nin fotografları, blues' un kökeni, doğu avrupa folkloru
Sevmedikleri : The beatles, kırmızı et
Hobileri : kaset koleksiyonu,biyografi okuma, bilgisayarla grafik tasarım
İdolleri : Gene Simmons,Edgar Allan Poe,Raulli Somejorki,Clint Eastwood
Favori kitabı: Charles Baudelaire'ın "evil's flowers" kitabi ve "the oxford book of death"
Favori şarkı : Topi Rautavaara- Sininen Uni
Yan projeleri : Daniel Lioneye and the Rollers ( bateri çalıyor )

Nefes almadan çığlık atamazsın...
Üye olmadan sitenin nasıl olduğunu anlayamazsın.VİLLE VALO TÜRKİYE'ye hoşgeldiniz sevgili dostlarım...

VİLLE VALO TÜRKİYE
Adı : Ville Hermanni Valo[solist]
Doğum Tarihi : 22 Kasım 1976
Doğum Yeri : Helsinki (Finlande)
Lakabı : Viltsu, Vilpertti , rokohammas,zebraman,lvad
Uğurlu sayısı : 0
Favori Şehri : Necropolis
Favori İçki : Bira ,Jacky-coke
Sevdikleri : 80'ler Mige'nin fotografları, blues' un kökeni, doğu avrupa folkloru
Sevmedikleri : The beatles, kırmızı et
Hobileri : kaset koleksiyonu,biyografi okuma, bilgisayarla grafik tasarım
İdolleri : Gene Simmons,Edgar Allan Poe,Raulli Somejorki,Clint Eastwood
Favori kitabı: Charles Baudelaire'ın "evil's flowers" kitabi ve "the oxford book of death"
Favori şarkı : Topi Rautavaara- Sininen Uni
Yan projeleri : Daniel Lioneye and the Rollers ( bateri çalıyor )

Nefes almadan çığlık atamazsın...
Üye olmadan sitenin nasıl olduğunu anlayamazsın.VİLLE VALO TÜRKİYE'ye hoşgeldiniz sevgili dostlarım...

VİLLE VALO TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VİLLE VALO TÜRKİYE

AnasayfaAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Bound By Blood Klip Çekimlerine Başladı

YazarMesaj
poisonofdevil

poisonofdevil

Kadın Kayıt tarihi : 20/12/09
İş/Hobiler : müzik-sürünüyo...
Lakap : TEYYARE

Bound By Blood Klip Çekimlerine Başladı Empty
MesajKonu: Bound By Blood Klip Çekimlerine Başladı   Bound By Blood Klip Çekimlerine Başladı Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 10:55 am

Bound By Blood Klip Çekimlerine Başladı Bondedvid7
Kaliforniyalı thrash gubu Bonded By Blood "Prototype: Death Machine" isimli parçalarına video klip çekiyorlar.Dave Vorhes tarafından yönetilen video klip, The Crong isimli uzaylılara karşı dünyayı kurtarmaya çalışan grup elemanlarının mücadelesini anlatıyor.Yani külliyen saçmalık... Hatta şu an bu haberi yazıyor olduğuma bile inanamıyorum.

Grubun esas oğlanı Jose Barrels,"Dave Vorhes ileçalışmak harika bir deneyim oldu.Çekimlere gelirken bizi nelerin beklediğini bilmiyorduk,ama Dave'in yarattıklarından gurur duydum.

İlk gün performans çekimleri gerçekleştirdik ,saat 2'den akşam 9'a kadar aralıksız çekimdeydik.O kadar çok dinlediğimiz halde parçadan sıkılmamıştım.

İkinci gün hikaye çekimlerimiz başladı.Çok eğlenceliydi,kostümler giydik ve uzaylılara ateş ettik.Son ahlini görmek için sabırsızlanıyoruz,tam bir baş yapıt olacak." diyerek video çekimlerinden bahsediyor.
"Prototype: Death Machine" grubun 10 Ağustos'ta Kuzey Amerika'da ,16 Ağustos'ta Avrupa'da piyasaya çıkacak olan "Exiled To Earth" albümünden.

Grup Ağustos 15'te İngiltere!deki "Bloodstock Open Air" festivalinde sahne alacak.Ayrıca grup March Of Brutality turnesiyle Kuzey Amerika'yı da turlayacak.Exodus,Malevolent Creation ve Holy Grail turneye katılacak diğer gruplardan

Bound By Blood Klip Çekimlerine Başladı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Korn yeni klip
» Love in Cold Blood