VİLLE VALO TÜRKİYE
Adı : Ville Hermanni Valo[solist]
Doğum Tarihi : 22 Kasım 1976
Doğum Yeri : Helsinki (Finlande)
Lakabı : Viltsu, Vilpertti , rokohammas,zebraman,lvad
Uğurlu sayısı : 0
Favori Şehri : Necropolis
Favori İçki : Bira ,Jacky-coke
Sevdikleri : 80'ler Mige'nin fotografları, blues' un kökeni, doğu avrupa folkloru
Sevmedikleri : The beatles, kırmızı et
Hobileri : kaset koleksiyonu,biyografi okuma, bilgisayarla grafik tasarım
İdolleri : Gene Simmons,Edgar Allan Poe,Raulli Somejorki,Clint Eastwood
Favori kitabı: Charles Baudelaire'ın "evil's flowers" kitabi ve "the oxford book of death"
Favori şarkı : Topi Rautavaara- Sininen Uni
Yan projeleri : Daniel Lioneye and the Rollers ( bateri çalıyor )

Nefes almadan çığlık atamazsın...
Üye olmadan sitenin nasıl olduğunu anlayamazsın.VİLLE VALO TÜRKİYE'ye hoşgeldiniz sevgili dostlarım...

VİLLE VALO TÜRKİYE
Adı : Ville Hermanni Valo[solist]
Doğum Tarihi : 22 Kasım 1976
Doğum Yeri : Helsinki (Finlande)
Lakabı : Viltsu, Vilpertti , rokohammas,zebraman,lvad
Uğurlu sayısı : 0
Favori Şehri : Necropolis
Favori İçki : Bira ,Jacky-coke
Sevdikleri : 80'ler Mige'nin fotografları, blues' un kökeni, doğu avrupa folkloru
Sevmedikleri : The beatles, kırmızı et
Hobileri : kaset koleksiyonu,biyografi okuma, bilgisayarla grafik tasarım
İdolleri : Gene Simmons,Edgar Allan Poe,Raulli Somejorki,Clint Eastwood
Favori kitabı: Charles Baudelaire'ın "evil's flowers" kitabi ve "the oxford book of death"
Favori şarkı : Topi Rautavaara- Sininen Uni
Yan projeleri : Daniel Lioneye and the Rollers ( bateri çalıyor )

Nefes almadan çığlık atamazsın...
Üye olmadan sitenin nasıl olduğunu anlayamazsın.VİLLE VALO TÜRKİYE'ye hoşgeldiniz sevgili dostlarım...

VİLLE VALO TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VİLLE VALO TÜRKİYE

AnasayfaAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Doğum Günümüz Kutlu Olsun

2 posters
YazarMesaj
Bisera Nainase Valo

Bisera Nainase Valo

Kadın Kayıt tarihi : 20/12/09
İş/Hobiler : reklamcılık ve grafik tasarım
Lakap : gizz

Doğum Günümüz Kutlu Olsun  Empty
MesajKonu: Doğum Günümüz Kutlu Olsun    Doğum Günümüz Kutlu Olsun  Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 1:25 pm

Doğum Günümüz Kutlu Olsun  Villeur

Evet dostlarım bugün hepimiz için çok önemli bir gün.. Bundan tam 34 yıl önce finlandiyanın Helsinki şehrinde dünyalar güzeli bir bebek dünyaya geldi. Ville dediler ona..Dünyanın beklediği insan sonunda hayata gelmişti..Müziğiyle insanlara anlam katan şahane varlık..Ağlamama sebep olan tek sesin sahibi.Dünyaya aitmişim gibi hissettiren tek şey.Bundan 5 yada 6 yıl önce.Sesini ilk duyduğumda ruhumun bedenime kavuştuğunu hissettim. En kötü zamanlarımda yaşamak için sebep verdi bana. Onunla tutundum hayata. Hergün gözlerine baktım o beni görmeden varlığımdan bile haberi olmadan.20 yaşındayım ve hiç tanımadığım birine böyle bağlı olmamı garipsiyor insanlar. Ama umrumda değil ne düşündükleri. O benim ruhum onu tanımamam mümkün mü. Kim ne derse ne düşünürse düşünsün umrumda değiller. O ait olduğum tek şey bu dünyadaki ve sonsuza dek öyle kalıcak. Çok konuştum biliyorum.Affedin dostlarım villemi anlatmakla bitiremem hayatıma kattığı o kadar çok şey varki. Öncelikle nefes alıyor olmam bunun sebebi o. Ville’m dünüm,bugünüm,yarınım,sahip olduğum her şey,ruhum bugün sadece senin değil hepimizin doğum günü. İyiki varsın iyiki tanımışız seni. Sensiz hayat o kadar boş ve dünya öyle anlamsız olurdu ki. Tanrının dünyaya gönderdiği sihir ve mucizesin sen her şeysin. Seni çok seviyoruz. Eğer mümkün olsaydı tanrıya değil sana tapmayı tercih ederdim…Bugün üzülmek yok mutsuzluk yok çünkü dünyada bugünden daha güzel birgün yok hadi bakalım herkes gülsünnn ve açın ville’yi son ses dinleyin ve huzur bulun.Villem Valom kocaman öpücüklere boğuyoruz senii iyiki varsınnn öpüyorum

Doğum Günümüz Kutlu Olsun  344727 Doğum Günümüz Kutlu Olsun  344727 Doğum Günümüz Kutlu Olsun  344727 Doğum Günümüz Kutlu Olsun  344727 Doğum Günümüz Kutlu Olsun  344727 Doğum Günümüz Kutlu Olsun  344727 Doğum Günümüz Kutlu Olsun  344727 Doğum Günümüz Kutlu Olsun  344727 Doğum Günümüz Kutlu Olsun  344727 Doğum Günümüz Kutlu Olsun  344727 Doğum Günümüz Kutlu Olsun  344727 Doğum Günümüz Kutlu Olsun  344727 Doğum Günümüz Kutlu Olsun  344727 Doğum Günümüz Kutlu Olsun  344727 Doğum Günümüz Kutlu Olsun  344727 Doğum Günümüz Kutlu Olsun  344727 Doğum Günümüz Kutlu Olsun  344727 Doğum Günümüz Kutlu Olsun  344727 Doğum Günümüz Kutlu Olsun  344727 Doğum Günümüz Kutlu Olsun  344727 Doğum Günümüz Kutlu Olsun  344727 Doğum Günümüz Kutlu Olsun  344727
http://www.facebook/buttercup.13
GünahkarOyunlar

GünahkarOyunlar

Erkek Kayıt tarihi : 09/11/10

Doğum Günümüz Kutlu Olsun  Empty
MesajKonu: Geri: Doğum Günümüz Kutlu Olsun    Doğum Günümüz Kutlu Olsun  Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 7:11 pm

o küçük bebeğin böyle bir adam olduğuna inanasım zor geliyor , sanki O gökten indi.... iyiki doğmuşun Ville

Doğum Günümüz Kutlu Olsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Albündeki bütün şarkıların 30 dakiikalık tanıtımları!!!(Vide